No products in the cart.

Strawberry Pie Auto - FASTBUDS

Wyczyść
Cena :

58,00 2655,00 

Informacje dodatkowe

Czas kwitnienia

średni 8-10 tygodni

Ilość nasion

1 szt., 2 szt., 3 szt., 5 szt., 10 szt., 25 szt., 50 szt., 100 szt.

Plon/m2

bardzo duży (450g + ), duży (300 – 450 g)

Przeznaczenie

Indoor, Outdoor

Typ

Automatyczne

Typ odmiany

głównie Indica (50% +)

Zawartość THC :

bardzo wysoka 20%+

Informacje o produkcie:

Strawberry PieAuto wyrastają urocze zielone i różowawe pąki pokryte włoskami od stóp do głów cienkimi i długimi jasnopomarańczowymi włosami. Ma jasno fioletowe, czerwone i żółte liście wychodzące z pąków, co czyni ją naprawdę wyjątkową i atrakcyjną odmianą.

 

 

Efekt

 

 

Efektami będą naprawdę dobrze zaokrąglona Indica. Nie pozostawi cię zbyt uspokojonym ani zamkniętym na kanapie, ale lekko rozluźni twoje ciało, pozostawiając uczucie koncentracji i czujności. Świetne popołudniowe lub nocne palenie dymu, na te dni, kiedy potrzebujesz spokojnego czasu, idealnego do czytania książki lub oglądania filmu.

 

Wygląd roślin

 

Mimo, że może dorastać do 1 m, ta odmiana pozostaje bardzo kompaktowa, dostarczając do 550 g / m2. Rośnie jedna wysoka główna cola z dużymi grubymi liśćmi wachlarza, typowymi dla odmian Indica i bardzo symetrycznymi gałęziami bocznymi, które są otoczone pięknymi pąkami od góry do dołu. Pąki mogą rozwijać czerwonawe odcienie, rozkwitnięte różem i fioletem, a pakując szron jak szalony, podczas żniw będzie całkowicie pokryta trychomami o zapachu truskawek.

 

 

Uprawa

 

 

Łatwa w uprawie odmiana odpowiednia dla profesjonalistów i początkujących hodowców. Stanie się zwarta i krzaczasta, dlatego zaleca się wykonanie odrobiny LST i / lub lekkiego defoliacji, aby pozwolić pąkom uzyskać większy przepływ powietrza i więcej światła, zachęcając je do pełnego rozwoju. Woli lekkie karmienie w porównaniu do innych i zapewnia, aby zawsze utrzymywać odpowiedni poziom pH, aby nie ryzykować wzrostu. Aby naprawdę wyróżnić się kolorami i smakiem, pamiętaj, aby się spłukać w ostatnich tygodniach przed zbiorem. Podczas uprawy na zewnątrz zalecamy stosowanie co najmniej 3 galonów lub większych garnków, aby uzyskać jak najwięcej z niej i dać więcej miejsca na jej szkolenie.

 

 

Smak

 

 

Smak Aromatyczna kombinacja, która pachnie jak skunky słodycze truskawkowe. Jest to bardzo złożona mieszanka owocowa, ciasteczka i śmietana ze szczyptą paliwa, która przyciągnie uwagę w dowolnym miejscu. Ta smaczna kombinacja będzie miała bardzo słodki smak czerwonych jagód i gazu podczas wdechu, który powoli zmieni się w bardziej ciastowaty smak cynamonu, sosny i ziół na wydechu.

 

 

Typ: Głównie Indica
Genetyka: Strawberry Pie Auto
Kwitnienie: 8-9 tygodni
Plony: 400-550gr/m2
Wysokość:60-100cm
THC: Powyżej 26%
CBD: Niskie
Automatyczne kwitnięcie: Tak

Opinie

Reviews

Brak Opinii

Zobacz także: