No products in the cart.

LEMON CAKE - MUNCHIES SEEDS

Wyczyść
Cena :

90,00 250,00 

Informacje dodatkowe

Czas kwitnienia

średni 8-10 tygodni

Ilość nasion

3 szt., 5 szt., 10 szt.

Plon/m2

bardzo duży (450g + )

Przeznaczenie

Indoor

Typ odmiany

głównie Sativa (50% +)

Zawartość THC :

bardzo wysoka 20%+

Informacje o produkcie:

Lemon Cake to powszechnie ceniony szczep marihuany z dominacją sativy. Popularny ze względu na charakterystyczny zapach, silne działanie i dobre plony, z całą pewnością stanie się jednym z największych faworytów wszech czasów wśród wszystkich odmian konopi.

Nasiona marihuany Lemon Cake kwitną zwykle po około ośmiu, dziewięciu tygodniach, w zależności od sposobu uprawy oraz dbałości o nie. Przy uprawach outdoor zbioru pąków można spodziewać się zwykle w połowie października. Jeżeli chodzi o plany, przeważnie uzyskuje się 600 do 650 gramów na metr kwadratowy, lub też około 150 gramów z jednej rośliny uprawianej w warunkach indoor. Każda roślina osiąga wysokość od 80 do 140 centymetrów w warunkach indoor,

Pąki powstające z tej rośliny są zazwyczaj duże i mają podłużny kształt. Pokryte są przepięknym kobiercem w limonkowym kolorze z żółto-złotym odcieniem, który wydaje się jeszcze bardziej wzmacniać cytrynową zacność tego szczepu. Jak w przypadku większości odmian sativa, pąki są luźne i puszyste, pokryte licznymi czerwonymi włoskami i trichomami bogatymi w THC, które nęcą zmysły.

Opinie

Reviews

Brak Opinii

Zobacz także: