No products in the cart.

Stardawg Auto - FASTBUDS

Wyczyść
Cena :

49,00 2200,00 

Informacje dodatkowe

Czas kwitnienia

średni 8-10 tygodni

Ilość nasion

1 szt., 2 szt., 3 szt., 5 szt., 10 szt., 25 szt., 50 szt., 100 szt.

Plon/m2

bardzo duży (450g + ), duży (300 – 450 g)

Przeznaczenie

Indoor, Outdoor

Typ

Automatyczne

Typ odmiany

głównie Sativa (50% +)

Zawartość THC :

bardzo wysoka 20%+

Informacje o produkcie:

Opis

 

Ceniony Chemdawg #4 X Tres Dawg ścina się z unikalną genetyką automatycznie kwitnącą FastBuds, dając początek nowej rasie Stardawg Auto. Ta solidna hybryda Sativa-Indica jest gwiazdą, jeśli chodzi o wzrost, smak i zapewnia smaczne 22% THC, więc nowicjusze mogą chcieć uważać.

Opis pąka

 

Galeria sław. Ma jasnozielony kolor zmieszany z warstwami kryształów i pomarańczowymi słupkami, sącząc się z żywicy, która przykleja się do twoich palców, gdy kruszysz ją w młynku. Znakomity pączek do ekstrakcji.

Efekt

 

Wymowny wysoki. Łącząc to, co najlepsze z obu światów, połączenie upojenia głowy Sativy i pośpiechu ciała Indica sprawia, że ​​jest to wszechstronne doświadczenie podczas palenia. Nowicjusze będą chcieli być ostrożni, ta odmiana może być dość przytłaczająca dla nowych palaczy.

Wygląd roślin

 

Silna roślina, która może dorastać do 1,2 m wysokości. Hodowcy mogą spodziewać się wystrzelenia głównej coli, której towarzyszyć będą rozszerzające się boczne gałęzie. Dobre odstępy międzywęzłowe, które pozwalają upakowanym skupiskom pąków wytwarzać grube pąki.

Wskazówki dotyczące uprawy

 

Stardawg jest idealny zarówno dla nowicjuszy, jak i profesjonalistów. Chętnie zniesie metody treningowe i wybaczy nowicjuszowi błąd. Niektóre SOG lub LST będą mile widziane dla bardziej doświadczonych hodowców. Spodziewaj się zbiorów około 9 lub 10 tygodnia i pamiętaj, aby rozpocząć spłukiwanie na kilka tygodni przed tym. Hodowcy mogą chcieć zainwestować w filtr węglowy, ponieważ może on mieć dość silny zapach.

Smak

 

Głośne palenie. Odmiana ta nadaje mocne sosnowe i dieslowe smaki. Rodzaj gorzkich, ziemistych niuansów zanurza Twoje kubki smakowe, co w połączeniu z mocnymi sosnowymi posmakami naprawdę nadaje mu pełne, ale niepowtarzalne spektrum smaków.

 

 

Genotyp: Chemdawg#4 x Tres Dawg x Ruderalis
Producent: Fastbuds
Rodzaj: Głównie Sativa
Wydajność Indoor: 400-500 gr/m2
Okres kwitnienia: 8-9 tygodni
Wydajność Outdoor: 50-300 gr/m2
Zbiór: od kwietnia do listopada
THC: 21-25%
CBD: 1%

Opinie

Reviews

Brak Opinii

Zobacz także: