No products in the cart.

G14 Auto - FASTBUDS

Wyczyść
Cena :

40,00 1890,00 

Informacje dodatkowe

Czas kwitnienia

średni 8-10 tygodni

Ilość nasion

1 szt., 2 szt., 3 szt., 5 szt., 10 szt., 25 szt., 50 szt., 100 szt.

Plon/m2

bardzo duży (450g + ), duży (300 – 450 g)

Przeznaczenie

Indoor, Outdoor

Typ

Automatyczne

Typ odmiany

głównie Indica (50% +)

Zawartość THC :

wysoka 16-20 %

Informacje o produkcie:

Opis

 

 

Jedna z naszych najlepszych odmian polecanych dla początkujących, G14 to niezwykła odmiana, którą można dobrze uprawiać w różnych środowiskach, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Kwitnie szybko, a mocna, kompaktowa forma sprawia, że ​​jest idealna do dyskretnej uprawy. Jest to odmiana o wysokiej zawartości THC, z dominacją Indici, o subtelnie słodkich i haszowych smakach, które sprawią, że użytkownicy będą zrelaksowani i szczęśliwi.

Opis pąka

 

 

Pąki G14 są gęste w różnych odcieniach zieleni z tendencją do srebrzystoniebieskiego i fioletowego odcienia, cały czas pokryte szronem. Biorąc pod uwagę pochodzenie roślin haszowych, pąki są bardzo lepkie i idealne do ekstrakcji.

Efekt

 

 

Spokojny, ale towarzyski, G14 sprawi, że poczujesz się przytulnie i bez niepokoju. Świetny nocny dym, idealny na relaks. Wielu konsumentów zaleca zaopatrywanie się w przekąski, ponieważ wiadomo, że ten zwiększa apetyt!

Wygląd roślin

 

 

Typowa struktura Indica z ciasnymi odstępami międzywęzłowymi, G14 wytwarza dużą centralną colę, z dużymi bocznymi gałęziami, z których wszystkie pęcznieją lepkimi pąkami w późnym okresie kwitnienia. Hodowcy mogą spodziewać się dość zwartej rośliny, około 60-110 cm, która po zastosowaniu LST jest idealna do niewidzialnych upraw balkonowych.

Wskazówki dotyczące uprawy

 

 

Chociaż nie do końca go ustawisz i zapomnij, G14 jest bardzo wyrozumiałą rośliną i łatwo ją uprawiać przez hodowców na wszystkich poziomach. Szczególnie polecana dla początkujących ze względu na jej stabilność i odporność. Podstawowe składniki odżywcze dla roślin i kwitnienia oraz standardowa dawka powinny zapewnić jej nakarmienie i jak zawsze, zaleca się LST, aby zwiększyć jej i tak już obfite plony o około 400-500 g/m2.

Smak

 

 

G14 słynie z przyjemnego, haszowego profilu smakowego; Słodki z odrobiną pieprzowej przyprawy składa się na główne smaki tej odmiany, podczas gdy nuty cytrusowe i drzewne tworzą podtekst.

 

 

Genetyka – LowRyder#1 x G13 Hash Plant
Typ – Głównie Indica
Kwitnienie wewnątrz – 8 – 9 tygodni ( od wykiełkowania )
Plon (IN) – 400 – 500 g/m2
Kwitnienie zewnątrz – od Kwietnia do Października
Plon (OUT) – 70-250 g/roślina
Wysokość – 0,4 – 0,8 m
THC – 18 %
CBD – 0.9%

Opinie

Reviews

Brak Opinii

Zobacz także: