No products in the cart.

Six Shooter Auto - FASTBUDS

Wyczyść
Cena :

49,00 2200,00 

Informacje dodatkowe

Czas kwitnienia

średni 8-10 tygodni

Ilość nasion

1 szt., 2 szt., 3 szt., 5 szt., 10 szt., 25 szt., 50 szt., 100 szt.

Plon/m2

bardzo duży (450g + ), duży (300 – 450 g)

Przeznaczenie

Indoor, Outdoor

Typ

Automatyczne

Typ odmiany

głównie Indica (50% +)

Zawartość THC :

bardzo wysoka 20%+

Informacje o produkcie:

Opis

 

Six Shooter to jedna z naszych większych odmian dorastających do 1,4 m wysokości. Jego mocna genetyka i wysoka wydajność sprawiają, że jest to doskonały wybór dla hodowców outdoor i dla każdego, kto chce uprawiać LST. Dzięki silnemu 23% THC, ta odmiana jest jedną z naszych silniejszych hybryd opartych na Sativie.

Opis pąka

 

Pąki pokryte szronem. Te pąki składają się z ciemnopomarańczowych słupków zmieszanych z gęstymi warstwami kryształów, które pod odpowiednim światłem nadają mu piękny niebieskawy odcień.

 

Efekt

 

Podnosząca na duchu euforia. Six Shooter zapewnia stymulujący upojny haj, idealny na imprezy towarzyskie lub kreatywne zajęcia, które powoli przechodzą w łagodniejszy, ale wciąż obecny relaks. Ukojenie mięśni i pobudzenie umysłu.

 

Wygląd roślin

 

Duży i ładujący. Jedna z większych rosnących roślin Fast Buds, osiąga do 1,4 m wysokości i może osiągnąć 1 m wysokości nawet po 4 tygodniach. Dobre odstępy międzywęzłowe i duża produkcja głównej coli sprawiają, że jest ona dość obfita.

 

Wskazówki dotyczące uprawy

 

Pomimo tego, że jest dużą rośliną, nie jest trudna w uprawie. Bardziej doświadczeni hodowcy mogą z łatwością ujść trochę LST i jest polecane każdemu, kto rośnie w pomieszczeniach. Hodowcy outdoor będą chcieli sadzić ją w dużych doniczkach i dawać jej dużo słońca, aby mogła osiągnąć pełny potencjał wzrostu.

 

Smak

 

W pełni załadowany. Dym bogaty w zapachy drzewno-sosnowe, który pozostawia na ustach mocny, ale nie nieprzyjemny posmak kwiatowo-sosnowy, któremu towarzyszą, ale nie przytłaczane, subtelne cytrusowe nuty dopełniające smak.

 

 

Genotyp: Chrystal Meth x Mexican Airlines
Producent: Fastbuds
Rodzaj: Głównie Indica
Wydajność Indoor: 400-500 gr/m2
Okres kwitnienia: 9 tygodni
Wydajność Outdoor: 80-350 gr/m2
Zbiór: od kwietnia do listopada
THC: 21%
CBD: 0,6%

Opinie

Reviews

Brak Opinii

Zobacz także: