No products in the cart.

Lemon Pie Auto - FASTBUDS

Wyczyść
Cena :

58,00 2655,00 

Informacje dodatkowe

Czas kwitnienia

średni 8-10 tygodni

Ilość nasion

1 szt., 2 szt., 3 szt., 5 szt., 10 szt., 25 szt., 50 szt., 100 szt.

Plon/m2

bardzo duży (450g + )

Przeznaczenie

Indoor, Outdoor

Typ

Automatyczne

Typ odmiany

głównie Indica (50% +)

Zawartość THC :

bardzo wysoka 20%+

Informacje o produkcie:

Lemon Pie Auto wytwarza piękne jasnozielone pąki z żółtymi, aw niektórych przypadkach lekko czerwonymi lub różowymi odcieniami. Jej pąki wydają się prawie całkowicie białe z powodu nadmiaru żywicy, czasami nawet utrudniając dostrzeżenie niczego poza jasnopomarańczowymi i białymi włosami.

Efekt

 

Efekty będą naprawdę dobrą mieszanką efektów na ciało i mózg. Zaczyna się jako przyjemna, podnosząca na duchu głowa, która pozostawi cię czujnym, jednocześnie głęboko relaksując ciało bez silnego działania uspokajającego lub blokującego kanapę, idealnego do łagodzenia bólu fizycznego, a jednocześnie pozostawania aktywnym.

Wygląd roślin

Odmiana ta wyrosnie na wysoką główną colę z kilkoma bocznymi gałęziami otoczonymi jasnozielonymi średnimi grubymi pąkami całkowicie zakopanymi w żywicy, z niezbyt długimi jasnopomarańczowymi i białymi słupkami. Grube pąki pokrywające wszystkie gałęzie i główną colę zakończą się dość wysoką wydajnością, będącej w stanie wyprodukować do 550 g / m2. W wielu przypadkach ta odmiana wytwarza jasnoróżowe czerwonawe odcienie na pąkach, odpowiednio spłukując można rozprowadzić te piękne kolory na całej roślinie, nadając jej niewiarygodnie dobrze wyglądające detale.

Uprawa

Ogólnie łatwa w uprawie roślina, idealna dla wszystkich hodowców, zwłaszcza nowych. Roślina ta wymaga niewielkiej konserwacji i jest bardzo odporna na szkodniki i pleśń. Ponieważ jej gałęzie są pełne gęstych pąków, dobrym wyborem jest wykonywanie technik LST, aby poprawić wydajność i jakość i tak już niesamowitych pąków. Pamiętaj, aby zawsze utrzymywać poziom pH na poziomie 6,5 dla automatycznie kwitnących kwiatów, zapewni to prawidłowe wchłanianie składników odżywczych i pomoże uniknąć problemów. Jeśli uprawiasz na zewnątrz, zaleca się stosowanie doniczek o pojemności 15 litrów i większych, aby upewnić się, że roślina rozwija się w pełni, co powoduje gęstsze pąki i większe plony. Odmiana ta jest obowiązkowa przynajmniej przez ostatni tydzień przed zbiorem, aby wydobyć prawdziwe smaki i aromaty.

Smak

Jej smak można opisać jako wilgotną skórkę z cytryny. Świeża mieszanka cytrusów i paliwa, która idzie w parze z bardzo słodkim ciastem i kremowym zapachem. Podczas wdechu będzie miał ziołowy, cytrusowy i ostry skunkowaty smak oraz przyjemny sosnowy aromat ze szczyptą cynamonu na wydechu, który sprawi, że cały pokój będzie pachniał przepysznie.

 

Typ: Głównie Indica
Genetyka: Lemon Pie Auto
Kwitnienie: 8-9 tygodni
Plony: 450-550gr/m2
Wysokość: 80-100cm
THC: Powyżej 24%
CBD: Niskie
Automatyczne kwitnięcie: Tak

Opinie

Reviews

Brak Opinii

Zobacz także: