No products in the cart.

Forbidden Runtz Auto - FASTBUDS

Wyczyść
Cena :

58,00 2655,00 

Informacje dodatkowe

Czas kwitnienia

średni 8-10 tygodni

Ilość nasion

1 szt., 2 szt., 3 szt., 5 szt., 10 szt., 100 szt.

Plon/m2

bardzo duży (450g + )

Przeznaczenie

Indoor, Outdoor

Typ

Automatyczne

Typ odmiany

głównie Indica (50% +)

Zawartość THC :

bardzo wysoka 20%+

Informacje o produkcie:

Hybryda z dominacją Indica, która może osiągać do 130 cm, umiejętnie wyselekcjonowana i wyhodowana, aby zaoferować hodowcom na każdym poziomie cechy najwyższej jakości, które sprawiły, że jej rodzice są tak popularni w Kalifornii; Ta wysokowydajna roślina może wyprodukować do 550 g/m2 w niecałe 65 dni, co czyni ją idealną dla tych, którzy szukają wysokiej jakości pąków w stosunkowo krótkim czasie. Możesz spodziewać się rozkosznej i smakowej mieszanki aromatów, która dzięki imponującemu 26% THC wywołuje mózgowy haj, który uderza między oczy i powoli zamienia się w silne cielesne odprężenie.

 

Opis

 

Pąki rosną gęstsze niż większość hybryd z dominacją Indica, mają szpiczasty wygląd, prawie w kształcie włóczni i nabrzmiałe kielichy z kilkoma cienkimi jasnopomarańczowymi włoskami rozmieszczonymi wokół nich i grubą warstwą resiny na wszystkich pąkach, która nadaje im białawo – zielony kolor. Zobaczysz dużo cukru i stos trychomów na liściach, które dają wyobrażenie o tym, czego możesz się spodziewać jeszcze przed zbiorem. Ta odmiana uderza mocno i jest odpowiednia dla nawet najbardziej wymagających konsumentów.

 

Efekt

 

Forbidden Runtz Auto zapewnia ogólnie zrównoważony efekt; Spodziewaj się nieco silniejszego odurzenia, który na początku nie pozostawi cię na kanapie, pozwalając ci się śmiać i wygrzewać w dziedzictwie Sativy, następnie roztopisz się na najbliższej kanapie, eliminując cały fizyczny ból i zmartwienia. Wspaniały efekt, jeśli szukasz pełnego efektu odpowiedniego do wyjścia z przyjaciółmi lub do wykonania obowiązków i oglądania ulubionego filmu lub serialu na kanapie pod koniec dnia.

 

Wygląd rośliny

 

Możesz się spodziewać głównej łodygi, która może osiągnąć średnio 130 cm, otoczonej długimi i grubymi gałęziami bocznymi, które mogą osiągnąć prawie taką samą wielkość jak główna łodyga. Prawdziwie krzaczasty wygląd, który nie boi się pokazać swojego hybrydowego wigoru. Odmiana ta wypuszcza duże liście wachlarzowe z kilkoma cienkimi palcami z każdego międzywęźla, gdzie widać rozwijające się pąki w wielkości piłeczki golfowej, zakończone głównym pąkiem w kształcie obelisku na szczycie. Niezwykły plon, który nagrodzi Cię wysokiej jakości pąkami do 550 gr / m2, idealny wybór dla ekstraktorów poszukujących pierwszorzędnego producenta ekstraktów.

 


Wskazówki hodowlane

 

Zdecydowanie polecamy użycie siatki typu scrog lub bambusowych kołków, aby zapewnić wsparcie dla gałęzi ze względu na gęste pąki, które mogą być zbyt ciężkie. Ze względu na krzaczaste liście sugerujemy wykonywanie technik LST, takich jak wiązanie gałęzi lub lekkie usuwanie liści, jeśli masz wystarczająco dużo doświadczenia, w ten sposób pozwalasz, aby światło docierało głębiej i zapewniał lepszy przepływ powietrza między pąkami, zwiększając w ten sposób plony, i zapobieganie pleśni i robakom. Pamiętaj, aby dokładnie spłukać korzenie na tydzień przed zbiorem, aby upewnić się, że podczas procesu peklowania wydobędzie się prawdziwy smak i aromat.

 

Smak

 

Podczas wdechu ta odmiana oferuje ten znany smak zakazanego owocu z niezwykłą mieszanką owocowego i słodkiego smaku oraz odrobiną ziemistego terpena, co daje kremowy i przyjemnie gładki dym, który zmienia się w wyraźny, prawie cukierkowy smak z cytrusowym podtekstem, który pozostawi Ci w ustach pyszny posmak. Idealny wybór dla palaczy, którzy lubią odmiany, które sprawią, że będziesz zgadywać smak przy każdym buchu.

 

Typ: Sativa 35%/Indica 65%
THC: Do 26%
CBD: 1%
Smak: Ziemny, Owoce, Słodkie
Plon Indoor: 450 – 550 gr/m2
Plon Outdoor: 50 – 150 gr/plant
Wysokość: 90 – 130 cm
Czas kwitnienia: 9 tygodni

Opinie

Reviews

Brak Opinii

Zobacz także: