No products in the cart.

Strawberry Fields - Crockett Family Farms

Wyczyść
Cena :

380,00 

Informacje dodatkowe

Czas kwitnienia

średni 8-10 tygodni

Ilość nasion

12 szt.

Plon/m2

bardzo duży (450g + ), duży (300 – 450 g)

Przeznaczenie

Indoor, Outdoor

Typ

Regularne

Typ odmiany

głównie Sativa (50% +)

Zawartość THC :

bardzo wysoka 20%+

Informacje o produkcie:

Nasiona Regularne Strawberry Fields firmy Crockett Family Farms

Nasiona marihuany Strawberry Fields firmy Crockett Family Farms to nowe wydanie tej ekskluzywnej amerykańskiej firmy nasiennej „twórcy Tangie !

Nadaje się do uprawy w pomieszczeniu lub na zewnątrz w każdym legalnym klimacie, Strawberry Fields to hybrydowa odmiana konopi z przewagą Sativy o zadziwiającym rodowodzie genetycznym. Pochodzi z wyselekcjonowanej krzyżówki Strawberry Banana x Tangie i być może tylko Crockett ma wiedzę i pokrewieństwo z tymi dwiema roślinami, aby wykorzystać najlepsze cechy obu szczepów rodzicielskich.

Strawberry Banana i Tangie należą do najbardziej aromatycznych i smakowitych odmian konopi, o których wiemy, a połączenie tych dwóch to przepyszna perspektywa. Strawberry Fields to rosnąca, euforyczna sativa, która pozytywnie musuje słodkimi smakami truskawek wspieranymi przez pikantne cytrusowe smaki mandarynki z genetyki Tangie. To idealna odmiana na dzień, która prezentuje wszystko, co kochamy w Crockett i DNA Genetics.

Strawberry Fields kwitnie w ciągu standardowych 8-10 tygodni, a hodowcy mogą spodziewać się stabilnych, jednolitych roślin, które tworzą grubą warstwę włosków podczas fazy kwitnienia, co czyni tę odmianę idealną dla owocowych ekstraktów ziołowych. Doświadczeni ogrodnicy mogą uprawiać Truskawkowe Pola, aby uzyskać bardzo satysfakcjonujące plony.

Opinie

Reviews

Brak Opinii

Bądź pierwsza/y i oceń “Strawberry Fields – Crockett Family Farms

Your email address will not be published.

Ocena

Zobacz także: