No products in the cart.

SSOG - Crockett Family Farms

Wyczyść
Cena :

380,00 

Informacje dodatkowe

Czas kwitnienia

średni 8-10 tygodni

Ilość nasion

6 szt.

Plon/m2

bardzo duży (450g + ), duży (300 – 450 g)

Przeznaczenie

Indoor, Outdoor

Typ

Feminizowane

Typ odmiany

głównie Indica (50% +)

Zawartość THC :

bardzo wysoka 20%+

Informacje o produkcie:

SSOG Żeńskie Nasiona Konopi od Crockett Family Farms

Nasiona marihuany SSOG firmy Crockett Family Farms to nowe wydanie tej ekskluzywnej amerykańskiej firmy nasiennej, twórcy Tangie !

Nadaje się do uprawy w pomieszczeniu lub na zewnątrz w każdym legalnym klimacie, SSOG to hybrydowa odmiana konopi z przewagą Indica, zawierająca około 75% genetyki Indica i 25% Sativa. Jak może sugerować jej nazwa, SSOG wywodzi się z wyselekcjonowanej krzyżówki Super Silver Haze x OG Kush x OG18, a proces selekcji Crocketta pozwolił wykorzystać najlepsze cechy wszystkich szczepów rodzicielskich.
SSOG ma profil terpenowy, który może konkurować z najmodniejszymi kwiatami: złożony, wilgotny aromat , który przytłacza zmysły. Efekty są ciężkim, ale zrównoważonym uczuciem dla umysłu i ciała. Do użytku osobistego jest to jeden z ulubionych modeli Crocketta podczas relaksu po długim dniu spędzonym w ogrodzie.
SSOG kwitnie w 8-9 tygodnia uprawnieni hodowcy mogą spodziewać się stabilnych, jednolitych roślin i obfitych zbiorów. SSOG jest idealnym wyborem dla maniaków smaku i artystów zajmujących się ekstrakcją dzięki jej nadmiernej produkcji żywicy, która pozostawia mroźną powłokę trichomów na kwiatach i liściach .

Opinie

Reviews

Brak Opinii

Bądź pierwsza/y i oceń “SSOG – Crockett Family Farms

Your email address will not be published.

Ocena

Zobacz także: