No products in the cart.

Sour Strawberries - Crockett Family Farms

Wyczyść
Cena :

380,00 

Informacje dodatkowe

Czas kwitnienia

długi 10-12 tygodni, średni 8-10 tygodni

Ilość nasion

12 szt.

Plon/m2

bardzo duży (450g + ), duży (300 – 450 g)

Przeznaczenie

Indoor, Outdoor

Typ

Regularne

Typ odmiany

głównie Indica (50% +)

Zawartość THC :

bardzo wysoka 20%+

Informacje o produkcie:

Regularne nasiona konopi Sour Strawberries firmy Crockett Family Farms

Nasiona marihuany Sour Strawberries firmy Crockett Family Farms to nowe wydanie tej ekskluzywnej amerykańskiej firmy nasiennej, twórcy Tangie !

Nadaje się do uprawy w pomieszczeniach lub na zewnątrz w każdym legalnym klimacie, Sour Strawberries to hybrydowa odmiana konopi z cechami lekko pochylającymi się w kierunku dominacji Indica . Jak sama nazwa wskazuje, wywodzi się z krzyżówki Strawberry Banana x Sour Chemdog , a proces selekcji Crocketta pozwolił wykorzystać najlepsze cechy obu szczepów rodzicielskich.
Sour Strawberries ma profil terpenowy pasujący do jej pseudonimu: słodkie, przejrzałe owoce i kwaśne paliwo łączą się w harmonii, dając pyszny, wilgotny aromat. Efekty są bardziej zgodne z genetyką Indica, relaksującą, uspokajającą odmianą na późne wieczory.
Sour Strawberries kwitnie w standardowym 8-11 tygodni, a prawnie dopuszczeni hodowcy mogą oczekiwać stabilnych, jednolitych roślin, które dają średnie zbiory. Sour Strawberries to idealny wybór dla maniaków smaku i artystów zajmujących się ekstrakcją dzięki jej nadmiernej produkcji żywicy, która pozostawia mroźną warstwę włosków na kwiatach.

Opinie

Reviews

Brak Opinii

Bądź pierwsza/y i oceń “Sour Strawberries – Crockett Family Farms

Your email address will not be published.

Ocena

Zobacz także: