No products in the cart.

Sour Juice - Crockett Family Farms

Wyczyść
Cena :

380,00 

Informacje dodatkowe

Czas kwitnienia

średni 8-10 tygodni

Ilość nasion

12 szt.

Plon/m2

bardzo duży (450g + ), duży (300 – 450 g)

Przeznaczenie

Indoor, Outdoor

Typ

Regularne

Typ odmiany

głównie Sativa (50% +)

Zawartość THC :

bardzo wysoka 20%+

Informacje o produkcie:

Regularne nasiona marihuany Sour Juice firmy Crockett Family Farms

Nasiona marihuany Sour Juice od Crockett Family Farms to nowość od tej ekskluzywnej amerykańskiej firmy nasiennej, twórcy Tangie !

Nadaje się do uprawy w pomieszczeniach lub na zewnątrz w legalnych środowiskach, Sour Juice to hybrydowa odmiana konopi z dominacją Sativa . Pochodzi z krzyżówki Juice x Sour Chemdog , a proces selekcji Crocketta pozwolił wykorzystać najlepsze cechy obu szczepów rodzicielskich.
Sour Juice ma profil terpenowy pasujący do jej przydomka: słodkie, pikantne pomarańcze z kwaśnym paliwowym wykończeniem, jest nawet nuta owoców tropikalnych, która się przebija. Efekty są energetyzujące, podnoszące na duchu i kreatywne, z okazjonalnymi chichotami dla domiaru, naprawdę zabawnym dziennym dymem.
Sour Juice kwitnie w ciągu 8-11 tygodni, a prawnie dopuszczeni hodowcy mogą spodziewać się stabilnych, jednolitych roślin, które dają ogromne zbiory. Sour Juice jest idealnym wyborem dla maniaków smaku i artystów zajmujących się ekstrakcją, dzięki jej nadmiernej produkcji żywicy, która pozostawia mroźną warstwę włosków na kwiecie.

Opinie

Reviews

Brak Opinii

Bądź pierwsza/y i oceń “Sour Juice – Crockett Family Farms

Your email address will not be published.

Ocena

Zobacz także: