No products in the cart.

Gushin' 98 by The Cali Connection

Wyczyść
Cena :

380,00 

Informacje dodatkowe

Czas kwitnienia

średni 8-10 tygodni

Ilość nasion

6 szt.

Plon/m2

duży (300 – 450 g), średni (150 – 300 g)

Przeznaczenie

Indoor, Outdoor

Typ

Feminizowane

Typ odmiany

50% Indica / 50% Sativa

Zawartość THC :

bardzo wysoka 20%+

Informacje o produkcie:

Gushin’ 98 od The Cali Connection

Żeńskie nasiona chwastów Gushin ’98 od The Cali Connection to najnowsza eksplozja wypełniona terpem, która spadła z legendarnego banku nasion, The Cali Connection .

Gushin ’98 to jeden z nowych szczepów, który dołączył do wzniosłych legionów wyjątkowej genetyki The Cali Connection. Cali Connection wziął słynne Gushers, będące krzyżówką legendarnego Gelato 41 znanego ze swojej mocy i egzotycznego profilu terpenowego, skrzyżowane z potężnym TK znanym również jako Triangle Kush, znanym ze swoich właściwości topnienia umysłów, i skrzyżowało tę matkę z Pre-98 Bubba odwrócony pyłek. Nos Gushin’98 jest wyjątkowo złożony, łącząc nuty czekoladowego haszyszu z klasycznymi, słodkimi i gazowymi Gelato terpenami z Gushers.

Cali Connection wykorzystał pyłek z wypróbowanego i przetestowanego Original Pre 98 Bubba odwróconego Bubba sprzed 98 roku. Powstałe potomstwo to znacznie mocniejsza i bardziej wydajna wersja Gushers , która emituje ten egzotyczny i niegodziwie mocny gazowy profil terpenowy zmieszany z nutami czekolady i haszyszu z tym klasycznym gazowym smakiem Gushers. Plony potomstwa są średnie do dużych i znacznie przewyższają rodziców. Gushin ’98 zwykle kończy się w około 9,5 tygodnia.

Opinie

Reviews

Brak Opinii

Bądź pierwsza/y i oceń “Gushin’ 98 by The Cali Connection

Your email address will not be published.

Ocena

Zobacz także: